Английският Фулъм е постигнал съгласие с Алваро Арбелоа да стане новият мениджър на тима
Английският първокласен Фулъм е постигнал сделка с испанеца Алваро Арбелоа да бъде идващият управител на тима, твърди журналистът Матео Морето.
Доскоро Арбелоа бе отпред на Реал Мадрид, с който се раздели след края на предишния сезон, а испанецът ще наследи поста в клуба от Висшата лига от португалеца Марко Силва, който ще води португалския гранд Бенфика. Той заменя Жозе Моуриньо на поста, който пък заема мястото на Арбелоа.
Любопитно е също, че Алваро Арбелоа би трябвало да стартира сезона във Висшата лига с Фулъм с дуел против Челси, където към този момент управител е неговият предходник в Реал Мадрид Шаби Алонсо.
Доскоро Арбелоа бе отпред на Реал Мадрид, с който се раздели след края на предишния сезон, а испанецът ще наследи поста в клуба от Висшата лига от португалеца Марко Силва, който ще води португалския гранд Бенфика. Той заменя Жозе Моуриньо на поста, който пък заема мястото на Арбелоа.
Любопитно е също, че Алваро Арбелоа би трябвало да стартира сезона във Висшата лига с Фулъм с дуел против Челси, където към този момент управител е неговият предходник в Реал Мадрид Шаби Алонсо.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




