Един човек е починал от раните си, получени при бой

...
Един човек е починал от раните си, получени при бой
Коментари Харесай

В Йордания има един убит при безредици след загубата на националния тим от Алжир на Световното първенство

Един човек е умрял от раните си, получени при пердах сред футболни почитатели в Аман след, предава ДПА.

Министърът на вътрешните работи на Йордания заяви, че девет души са били настанени в болница, откакто са гледали мача в Сан Франциско на огромен екран в центъра на столицата. Един от ранените е умрял малко след случая. Останалите са получили лекуване и са в устойчиво положение, оповестиха от министерството.

Хиляди йорданци се бяха събрали на " Хашемит Плаца " в центъра на Аман в ранните часове на вторник, с цел да гледат мача на националния тим.

Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР