В Йордания има един убит при безредици след загубата на националния тим от Алжир на Световното първенство
Един човек е умрял от раните си, получени при пердах сред футболни почитатели в Аман след, предава ДПА.
Министърът на вътрешните работи на Йордания заяви, че девет души са били настанени в болница, откакто са гледали мача в Сан Франциско на огромен екран в центъра на столицата. Един от ранените е умрял малко след случая. Останалите са получили лекуване и са в устойчиво положение, оповестиха от министерството.
Хиляди йорданци се бяха събрали на " Хашемит Плаца " в центъра на Аман в ранните часове на вторник, с цел да гледат мача на националния тим.
Министърът на вътрешните работи на Йордания заяви, че девет души са били настанени в болница, откакто са гледали мача в Сан Франциско на огромен екран в центъра на столицата. Един от ранените е умрял малко след случая. Останалите са получили лекуване и са в устойчиво положение, оповестиха от министерството.
Хиляди йорданци се бяха събрали на " Хашемит Плаца " в центъра на Аман в ранните часове на вторник, с цел да гледат мача на националния тим.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




