Алмирон влезе като резерва през второто полувреме на контузения Александър

...

Астън Вила 1-3 Нюкасъл: Фабиан Шар доказва невероятния герой, който ще нанесе първо домакинско поражение за сезона на страната на Унай Емери и ще повдигне настроението на Тайнсайд

Алмирон влезе като запаса през второто полувреме на контузения Александър Исак и сътвори третия гол с брилянтен удар и центриране, приключило с Алекс Морено, който вкара топката в личната си врата.

Нюкасъл, който загуби шест от последните си седем мача в лигата, в този момент ще се усеща по-оптимистично надъхан за възможностите си най-малко да се класира за Лига Европа през идващия сезон. В тази форма те би трябвало да упорстват за място в първите шест.

Нюкасъл завоюва голяма победа с 3-1 като посетител на преследвача на Шампионската лига Астън Вила

На четирите най-големи очаквания на Вила беше нанесен голям удар, откакто Свраките ги изумиха през първото полувреме

Защитникът Фабиан Шар вкара непредвиден дубъл през първото полувреме в най-хубавото показване от Свраките

Оли Уоткинс върна един за Виланс, само че вредите към този момент бяха нан...