6-метровата водосточна тръба за 1 млн. лв. е само във

...
6-метровата водосточна тръба за 1 млн. лв. е само във
Коментари Харесай

Караджов: Водосточната тръба за 1 млн. лв. е само във фантазиите на премиера


6-метровата водосточна тръба за 1 млн. лева е единствено във фантазиите на министър-председателя, сподели в предаването „ Лице в лице “ районният министър в оставка Гроздан Караджов.

„ Това е преднамерена офанзива, неистина за да се скрие личната некадърност да се води коалиция и да се прикрият същинските аргументи, като се хвърлят върху някакви несъществуващи тръби “, сподели Караджов.

Той сподели и документ, където е обяснено за вероятни други действия, които могат хипотетично да се появят.

„ Тъй като във въпросното трасе е имало тръбопровод е записано, че за ВиК се плануват 1 млн. лева Това нещо е изпълнено от ВиК за лична сметка и към този момент в изпълнените действия “, изясни още Гроздан Караджов.

„ Тръба и ВиК не е изпълнявана за нито една стотинка и нито една стотинка на данъкоплатците не е отишла за митичната тръба “, безапелационен бе той.

„ Недоумявам по какъв начин е допустимо два пъти да си удариш главата в несъществуваща тръба и в неплатена нито една стотинка “, добави той.

Финансовият министър Асен Василев от своя страна упрекна Караджов, че е желал още 3,9 милиарда над 2,5 милиарда, отредени в бюджета за строителството на пътищата.

„ Това са парите, които не аз, а Народното събрание изиска “, още веднъж разясни районният министър.

Какво още изясни той за тази сума – гледайте във видеото.

За да научите първи най-важното, изтеглете приложението на bTV Новините за и!

Бъдете с нас и във и!
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР