4 американски военни самолета са излетели от Летище Васил Левски“.

...
4 американски военни самолета са излетели от Летище Васил Левски“.
Коментари Харесай

Изтеглянето започна: 4 от американските самолети излетяха от летище „Васил левски“

4 американски военни самолета са изхвърчали от Летище „ Васил Левски “. Така въздушната техника на Вашингтон последователно ще напусне рамките на страната ни. До понеделник ще отлетят всичките 15 машини, оповестиха за bTV от военното министерство.

В сряда министър председателят сподели, че цистерните ще изоставен гражданското ни летище до края на юни, докато държавното управление удължи периода за пребиваването им тук.

По-рано Румен Радев употребява мотива да упорства пред американския министър на войната за отпадането на американските визи за българи.

Източник: vijti.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР