41-годишен мъж от Пирдоп загина при тежка катастрофа в Карлово.

...
41-годишен мъж от Пирдоп загина при тежка катастрофа в Карлово.
Коментари Харесай

Мъж от Пирдоп загина при тежка катастрофа в Карлово

41-годишен мъж от Пирдоп почина при тежка злополука в Карлово. В колата са пътували и други двама мъже, единият, от които е настанен в пловдивска болница без заплаха за живота.

Карлово

Инцидентът е станал към 3 часа тази нощ на едно от кръговите кръстовища в града, сред околовръстния път и ул. " Ген. Карцов ". Лекият автомобил, който се е движил в посока Сопот - Карлово е бил ръководен от 30-годишна шофьорка.

Първо моторното транспортно средство се е блъснало в изкуствения остров и мантинелата, след което се преобърнало по таван и се е забило във военното отделение. От полицията оповестиха, че шофьорката на автомобила е имала дребен опит, няма данни за приложимост на алкохол и опиати.

Най-вероятните аргументи за случая са несоъбразена скорост и хлъзгава настилка. На местопроизшествието бе осъществен оглед.

Образувано е досъдебно произвеждане. Само преди няколко месеца различен водач също се блъсна в оградата на 61-ва Стрямска механизирана бригада.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР