Началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов определи като значителен успех

...
Началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов определи като значителен успех
Коментари Харесай

Адмирал Ефтимов: Вече имаме формирования за специални операции по земя, въздух и вода

Началникът на защитата адмирал Емил Ефтимов дефинира като забележителен триумф сполучливото узаконяване на морска група за специфични интервенции от Военноморски сили и на авиационно формирование за въздушни специфични интервенции от Военновъздушни сили.

„ Приложеният прагматичен метод от Съвместното командване на специфичните интервенции в планирането и провеждането на подготовката през 2025 година докара до качествено развиване на качествата на Силите за специфични интервенции. Рационалното систематизиране на ресурсите, повишението на условията към самостоятелната подготовка и към щабовете на тактически групи е проява на целеустремен и разумен командирски метод ".



Това съобщи началникът на защитата по време на „ Анализа на подготовката и положението на Съвместното командване на специфичните интервенции (СКСО) през 2025 година "

Анализът беше показан през днешния ден, 16 януари, от командира на СКСО бригаден военачалник Божидар Бойков. На съвещанието участваха командирите на формированията от Специалните сили, както и представители на Съвместното командване на силите и типовете въоръжени сили.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР