15 от дните ще са за учения, в останалите ще се

...
15 от дните ще са за учения, в останалите ще се
Коментари Харесай

Готвят задължителни 75 дни казарма

15 от дните ще са за учения, в останалите ще се извършват задания в поделенията

Президентът на Сърбия Александър Вучич обявява връщане на наложителната военна работа. Промяната може да бъде въведена след към година. Казармата ще бъде 75 дни. 15 от тях ще са за учения, в останалите ще се извършват задания в поделенията. Жените са подминати - казармата за тях остава само доброволна.

" Сега обсъдихме военната работа и евентуално ще вземем това решение ", съобщи Вучич откакто участва на обучение на специфичните елементи в Гучево. Според него наложителната военна работа в Сърбия може да донесе единствено положително.

Макар да иде тирада за поръчка в задатък, желанията на Вучич очевидно са съществени. Защото добави, че е контрактувано казармите да бъдат възобновени в разнообразни елементи на страната. А и в профила си в " Инстаграм " разгласи, че " влиза в казармата " в идващите дни. Ще спи във военните поделения, отбелязва Българска национална телевизия.
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР