Защитникът Габриел се реваншира за груба грешка с втория гол

...

Арсенал остана безгрешен след обрат над Фулъм

Защитникът Габриел се реваншира за груба неточност с втория гол при успеха на Арсенал с 2:1 над Фулъм, която остави " артилеристите " безгрешни през новия сезон във Висшата лига и ги върна на върха с цялостен актив от 12 точки след четири мача.

Габриел разреши на Фулъм да поведе през второто полувреме, само че се разписа след ъглов удар в 86-та минута и довърши обрата.

Фулъм вкара първия гол в 56-ата минута, когато Габриел загуби топката в личното си наказателно поле.

Сръбският нападател Александър Митрович я лиши преодоля с лекост вратаря Арън Рамсдейл с акуратен удар в далечния ъгъл.

Изравнителното попадение бе дело на Мартин Йодегор, който преодоля Бернд Лено след рикошет в 64-та минута.

Габриел вкара победния гол на празна врата, откакто вратарят Лено не съумя да избие топката след центриране от ъглов удар.

Това се случи при завръщането на немския вратар на " Емиратс ", където той се подвизаваше преди прехвърлянето в лондонския противник през лятото.
Източник: novsport.com