Ювентус се наложи над Фрозиноне с 3:2 на Алианц Стейдиъм

...

Гол в добавеното време остави Ювентус в борбата за Скудетото

Ювентус се наложи над Фрозиноне с 3:2 на " Алианц Стейдиъм " в мач от 26-ия кръг в италианската Серия " А ".

Четири попадения паднаха през първото полувреме, като Душан Влахович даде задатък на " бианконерите " с гол от съблекалнята. Фрозиноне направи цялостен поврат след головете на Уалид Шедира и Малко Бресчанини, само че нов гол на Влахович в края на полувремето възвърне равенството. Ювентус съумя да открадне трите точки, откакто Даниеле Ругани се разписа надълбоко в добавеното време.

Юве постави завършек на серия от 4 мача без триумф в Серия А след този триумф, само че остава втори в подреждането с актив от 57 точки, като " бианконерите " изостават на 6 точки от Интер, който е с два мача по-малко от своя преследвач. Фрозиноне пък е на 16-то място с 23 пункта, като новакът е на 4 пункта над рисковата зона.