Ювентус победи с 3:0 Киево като домакин в първи мач

...

Класика за "Ювентус" срещу "Киево"

" Ювентус " победи с 3:0 " Киево " като хазаин в първи мач от 3-ия кръг в Серия " А ". Наставникът на " бианконерите " Макс Алегри беше направил няколко промени измежду стартовата си единайсеторка с мисъл за мача във вторник от Шампионска лига против " Барселона ". Под мощния дъжд в Торино първенците поведоха в резултата още в 17-та минута, когато Хетемай си означи автогол, откакто засече с глава центриране в наказателното поле. Гостите стояха добре тактически и прибрани и разчитаха на контраатаки. Те на два пъти имаха опция да изравнят, само че първо Пучарели пропусна, а по-късно Шчесни мазета мощен изстрел на Радованович.

" Киево " стартира мощно второто полувреме, само че по този начин и не стигна до чисто голово състояние. Алегри реши да затвори мача и пусна в игра огромната звезда Пауло Дибала. След композиция сред него, Пянич и Игуаин, последният остана очи в очи със Сорентино и удвои преднината на домакините. Гостите имаха своите шансове в 78-та и 81-та минута, само че Пелесие и Бирса пропуснаха. Развихрилият се Дибала увенча страхотната си игра и с гол в 83-та минута, който е негов пети от началото на сезона.

Така " Ювентус " победи " Киево " с 3:0 и продължава да е със 100-процентов актив след три победи от три мача.
Източник: btvnovinite.bg