Юношите младша възраст на Черно море загубиха с 1:0 от

...

Младшата на Черно море отстъпи на Левски

Юношите младша възраст на Черно море изгубиха с 1:0 от Левски в мач от 8-ия кръг на Елитната група до 17 години. “Моряците ” можеха да вземат най-малко точка от тази среща, само че по този начин и не съумяха да осъществят. Единственият гол в мача падна в 75-ата минута.

Възпитаниците на Тодор Каменов изгубиха топката при организирането на следващата си контраофанзива, което разреши на гостите да излязат при числено предимство против защитата на варненци и да осъществят.

Преди попадението и директно след него Берк Джевдет и Тони Иванов имаха опция да завършат положителни офанзиви, само че не съумяха да ги изиграят по най-хубавия метод.

В идващия кръг Черно море гостува на Дунав Русе. Мачът е на 9 октомври, сряда от 15 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Берк Джевдет, Димитър Колимечков, Ясен Минчев, Наско Янков, Стелиян Чалъков, Даниелс Ахмедов, Тодор Тотев, Тони Иванов, Марин Петков, Симар Емин (Денислав Жеков, Пресиян Михайлов, Денислав Славов, Кирил Георгиев, Еркан Реджебов, Петър Иванов.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!