Юношеският национален отбор на България до 19 г. победи с

...

Юношеските ни национали до 19 години надвиха връстниците си от Хановер 96

Юношеският народен тим на България до 19 година победи с 2:0 връстниците си от Хановер 96 в контрола, играна в Германия.

И двете попадения паднаха преди почивката и бяха дело на Владимир Николов от Септември и на Филип Кръстев от Славия. Младите " лъвчета " можеха да се отдръпват на полувремето и с още по-солидна преднина, откакто пропуснаха още няколко чисти положения, а удариха и греда. В началото на втората част българският селекционер Ангел Стойков направи много промени в състава, само че нашите национали продължиха да преобладават.

Следващата инспекция на България U19 е на 10 октомври, четвъртък, от 19.30 часа против Айнтрахт (Брауншвайг).

Съставът на България: Иван Дичевски, Александър Маркис, Християн Петров, Мартин Атанасов, Филип Кръстев, Кристиан Добрев, Кристиан Върбанов, Емануел Мирчев, Владимир Николов, Мартин Д. Петков, Ивайло Иванов (през второто полувреме в игра влязоха Кольо Станев, Димитър Стоянов, Виктор Николов, Денислав Ангелов, Даниел Стоянов, Ахмет Мустафа, Йоан Бауренски)
 Карагарен: Вярвам, че мога да оказа помощ на България

" Мечта е да носиш националната фланелка "