Юношеският национален отбор на България до 19 г. надделя над

...

България U19 спечели втората проверка срещу Босна и Херцеговина

Юношеският народен тим на България до 19 година надви над връстниците си от Босна и Херцеговина с 2:0 във втората инспекция сред двата тима, играна през днешния ден на главния терен в Национална футболна база „ Бояна “.

Възпитаниците на селекционера Ангел Стойков взеха реванш за провалянето от същия противник преди 3 дни.

Днес младите „ лъвове “ изрично надиграха гостуващия отбор и можеха да се поздравят и с надалеч по-изразителен триумф. Резултатът бе открит от Теодор Иванов в 35-тата минута с отдалечен изстрел, а по-късно нашите пропуснаха още две преференциални положения, преди въпреки всичко Атанасов да удвои тъкмо преди почивката.

През втората част най-хубавото състояние за България се откри пред Йоан Борносузов, който изскочи самичък против вратаря, само че не съумя да осъществя.