Юношеският национален отбор на България до 18 години се наложи

...

Юноша на Ботев донесе победа на България U18

Юношеският народен тим на България до 18 години се наложи с 1:0 над Австрия в контрола.
Прочетете още
Двубоят се състоя единствено от едно полувреме въз основата на БФС в " Бояна ", защото проливният дъжд не разреши на двата отбора да излязат на терена за втората част.

Единственото попадение за " лъвовете " вкара юношата на Ботев (Пловдив) Константин Павлов в 21-ата минута.

Още в първата минута Борислав Маринов надбяга защитата на австрийския тим, само че не съумя да преодолее вратаря на гостите.

В 20-тата минута още веднъж Маринов имаше отличен късмет да се разпише, само че единствено 60 секунди по-късно въпреки всичко разумното се случи и Константин Павлов откри резултата. Нападателят се възползва от неразчетена изява на австрийския пазач и осъществя единственото попадение за „ лъвчетата “.

България U18: 1. Алекс Божев, 16. Валентин Йотов, 3. Росен Божинов, 4. Михаил Цонев, 5. Росен Маринов, 17. Илиан Антонов, 7. Захари Атанасов, 8. Антоан Стоянов, 9. Константин Павлов, 10. Асен Митков, 11. Борислав Маринов.

Двата тима ще се срещнат още веднъж в контрола в  " Бояна " на 18 юни от 11:00ч.
Източник: trafficnews.bg