Вторият отбор на Етър надви Локомотив (Дряново) с 3:2 във

...

Екшън във ВТ! Голове, дузпи, червени картони и недоволство от съдиите

Вторият тим на Етър надделя Локомотив (Дряново) с 3:2 във Велико Търново. Двубоят е от петия кръг на Северозападната Трета лига. Освен петте гола, имаше и три дузпи, четирама изгонени и съществено неодобрение от гостите от работата на основния арбитър. Още в началните секунди Александър Гугучков тресна гредата на гостите. Четвърт час след началото,
 Етър II: Да подплатим положителната си игра с победа Етър II: Да подплатим положителната си игра с победа
Кристиян Димитров излезе самичък против дряновския пазач и откри головата сметка на дребните „ боляри “. Скоро обаче Тихомир Трифонов изравни след закъснението на търновския вратар. Димитров обаче се разписа още един път. Това се случи в 34-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушаване против Максим Киров. След час игра, вратаря на „ виолетовите “ Иван Георгиев извърши нарушаване и Денис Дачев изравни от дузпа. Напрежението набъбна сензитивно четвърт час по-късно, когато за сдърпване, рефера подвигна червени картони на Ивелин Иванов от Етър, Денис Дачев и Иво Михайлов от „ железичарите “. Ескалацията доближи кулминационната точка си в 86-ата минута.

Тогава арбитъра отсъди дузпа за игра с ръка. После в профил и човек от скамейката на Локомотив.Росен Върбишки пък извърши точно от бялата точка и обезпечи трите точки за младия търновски отбор.