Вторият отбор на Ботев победи във Враца с 6:3 Локомотив

...

Ботев II и Локомотив сътвориха истинско голово шоу

Вторият тим на Ботев победи във Враца с 6:3 Локомотив (Дряново) в мач от 13-ия кръг на Северозападната Трета лига. Същинско голово шоу се разигра на стадион „ Христо Ботев “, което накара даже трениращия по същото време първи отбор незабавно след края на заниманията си да наблюдава срещата до край.

Интригата се заплете още в началните секунди, когато Атанас Ингилизов даде задатък на гостите. Радостта им търпя обаче единствено няколко минути преди Виктор Василев да изравни от дузпа, отсъдена за игра с ръка. Не бяха минали и десетина минути, когато Мирослав Маринов направи обрата факт.

В 18-ата минута Василев се разписа за повторно, само че в 26-ата Момчил Савов беше прецизен за 3:2. Малко преди края на полувремето с второто си попадение Мирослав Маринов внесе успокоение във врачанския състав.

След почивката селекцията на Любен Любенов доминираше. С два гола се регистрира започващия за първи път като титуляр Александър Добчев. Като запаса пък за врачани дебютира 16-годишният Веселин Василев. Третият гол за Локо вкара Георги Колев.

Стартови сформира:

Ботев II Враца: 34. Христо Георгиев, 94. Людмил Йотов, 14. Ивайло Маринов, 17. Александър Добчев, 28. Николай Методиев, 3. Любослав Петров (капитан), 71. Любослав Младенов, 8. Тодор Горанов, 19. Ремзи Неджип, 11. Виктор Василев, 30. Мирослав Маринов.

Треньор – Любен Любенов

Локомотив Дряново: 1. Иван Христов, 16. Калоян Калчев, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 20. Тихомир Маринов, 8. Константин Йорданов (капитан), 18. Атанас Ингилизов, 14. Тодор Чирпанов, 9. Момчил Савов, 17. Георги Колев, 23. Явор Генчев.