Временният старши треньор на Балкан Преслав Пешев остана доволен от

...

Преслав Пешев: Чакаме следващото предизвикателство

Временният старши треньор на Балкан Преслав Пешев остана удовлетворен от представянето на своите баскетболисти, които записаха 36 асистенции при успеха над Академик Пловдив с 89:59
 Балкан изуми с 36 асистенции и безапелационна победа над Академик Балкан изуми с 36 асистенции и безапелационна победа над Академик
„ Казах на момчетата, че това бе най-хубавото първо полувреме, което изиграхме от началото на шампионата. Само за първите двайсет минути имахме цели 23 асистенции. Тази вечер нямаше и помен от слабите втори елементи в предходните няколко мача, което доста ме радва.

В игра влязоха всички и всички те бяха пределно съсредоточени, за което им благодаря. Чакаме идващото предизвикателство, което е другата събота, когато сме домакини на Спартак ”, съобщи Пешев.

„ Направихме добър мач. Важното бе, че останахме фокусирани през всичките 40 минути. Искам да поздравя момчетата от целия тим за работата, която свършихме довечера. Аз самият се усещам доста добре, мисля, че си пролича. Всичко беше обикновено. Радвам се, че бихме. Чакаме идващия мач - със Спартак Плевен. Надявам се всички да сме здрави и да можем да зарадваме почитателите ”, добави Константин Тошков.