Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Стеген коментира поражението на каталунците

...

Трябва да анализираме грешките си, призова Тер Стеген

Вратарят на Барселона Марк-Андре тер Стеген разяснява провалянето на каталунците в мача с Алмерия от 23-ия кръг на Ла Лига. “Блаугранас ” отстъпиха с 0:1 и разликата с Реал Мадрид след този кръг беше понижена до 7 пункта.

„ Разбира се, не ни беше толкоз елементарно да създадем положителни положения за гол, може би заостреност ни не беше задоволителна. През второто полувреме играта стана малко безредна. Трябва да проучваме грешките си и да се опитаме да играем по-добре идващия път “, съобщи германецът.

В четвъртък Барса гостува на Реал в първи полуфинал от Купата на краля, а по-късно в неделя приема Валенсия в Ла Лига.
 Левандовски е контузен, пропуща дербито с Реал Мадрид Левандовски е контузен, пропуща дербито с Реал Мадрид
Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.