Воденият от Николай Митов - Жадното отбор на Септември (София)

...

Отборът на Жадното потопи Черно море

Воденият от Николай Митов - Жадното тим на Септември (София) приключи годината с триумф, откакто победи с 2:1 Черно море в среща от 20-ия кръг на Първа професионална лига.

Головете за домакините заби Мартин Тошев. Единственото попадение за гостите от Варна пък осъществя ветерана Георги Илиев. Домакините откриха резултата в 35-ата минута, когато Иван Тилев изведе Мартин Тошев, а опитният нападател преодоля стража на “моряците ” и осъществя за 1:0.

Втората част стартира съвършено за гостите от Варна. При една контраофанзива за Черно море Георги Илиев с отдалечен удар прати топката в левия низък ъгъл на вратата на Янко Георгиев за 1:1. Отговорът на Септември не закъсня.

Първо Мартин Тошев, а след това и Борис Галчев стреляха, само че бранителят Илиас Хасани на два пъти мазета малко пред голлинията.

В 67-ата минута играчите на Николай Митов стигнаха до втори гол. В негов създател още веднъж се трансформира Мартин Тошев. Той засече с глава центриране на Иван Тилев.
Източник: offnews.bg