Витоша (Бистрица) записа първа победа през календарната година. Тигрите надделяха

...

Витоша удари Бела за първа победа през годината

Витоша (Бистрица) записа първа победа през календарната година. " Тигрите " надвиха с 2:0 над Беласица, с което попречиха на петричани да се изкачат в класирането на Втора лига.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
Централният нападател Деян Христов откри резултата с прецизен удар в 26-ата минута. Малко след началото на второто полувреме - в 53-ата минута, Станислав Петров повиши на 2:0 и донесе глътка въздух на домакините.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.