Верея загуби от третодивизионния Загорец с 0:1 в контролна среща,

...

Верея допусна поражение от третодивизионен отбор

Верея загуби от третодивизионния Загорец с 0:1 в контролна среща, която се игра на стадиона в Нова Загора. Първото полувреме мина равностойно и приключи 0:0. След почивката Загорец означи единственото попадение в мача. След осъществяване на корнер бранителят на домакините Добромир Димитров засече топката във вратата на старозагорци. Третата си контрола Верея ще изиграе в неделя (3 февруари) против отбора от Югоизточна Трета лига Хасково. Спарингът ще се организира на стадиона в село Ягода.

Съставът на Верея - Кристиян Кръстев, Иван Гайтанджийскиз Дмитрий Иванов, Годердзи Мачадзе, Теофолис Коуроупис, Нтоиа Жесу, Бранислав Ковачевич, Алонсо Санчес, Андрей Ковальов, Денислав Станчев, Станимир Димитров (Женя Доброволски, Петър Главчев, Шота Арвеладзе, Стелиян Тенев, Стелиян Колев, Едуин Малоун, Алкисон Тимоти)