ВАШИНГТОН (AP) — Тайрийс Макси вкара 28 точки, Бъди Хийлд

...

Макси вкарва 28, 76ers работи в офанзива при победата със 119-113 над Уизардс

ВАШИНГТОН (AP) — Тайрийс Макси вкара 28 точки, Бъди Хийлд добави 23 във втория си мач с Филаделфия, а 76-ерс записаха четири мача серия от загуби с победа със 119-113 над Вашингтон Уизардс в събота вечерта.

Рики Съвет IV добави 19 точки и 10 битки за Сиксърс в шестия им следващ мач без седемкратния състезател на звездите Джоел Ембийд, който претърпя интервенция на лявото коляно във вторник.

Макси също имаше девет битки и седем асистенции. Хийлд, който бе сменен от Индиана в договорка с три тима, завършила в четвъртък, означи 20 точки в дебюта си за Филаделфия в петък, отбелязвайки първия път, когато надвиши 20 в поредни мачове от 21 и 22 ноември.

Филаделфия надмина Вашингтон с 48-39 и направи три основни борда за късна атака, с цел да направи разликата по време на мощно оспорваната четвърта четвърт.

Тюс Джоунс означи рекордните за сезона 25 точки и записа най-хубавите в кариерата си шест тройки за Уизърдс, които изгубиха шестата си поредна загуба и па...