В добавеното време на срещата домакините все пак откриха резултата.

...

НА ЖИВО: Хебър 1:1 Септември, столичани изравниха

В добавеното време на срещата домакините въпреки всичко откриха резултата. Октай Хамдиев получи в наказателното поле на столичани и шутира доста мощно, само че Шейтанов още веднъж реагира отлично. Той прати обаче топката на пътя на Георги Търтов, който от близко с глава откри резултата - 1:0.

Двадесет минути след подновяването на играта гостите стигнаха до първи прецизен удар към вратата на Хебър чак в 65-а минута, когато Валентин Йосков стреля от отдалеченост, само че Петър Дебърлиев сподели, че не е задремал под рамката на вратата си и с дясната ръка мазета в корнер. В 78-ата Стефан Милич се пребори в наказателното поле на Хебър и подаде с глава към Кристиян Пешов, който насочи мощен удар с левия крайник и беше неспасяем за Дебърлиев.

Попадението дълго беше обсъждано от реферите за евентуална засада, само че такава нямаше.