Унион (Берлин) подари възможно най-добрия коледен подарък на своите фенове. Столичани

Унион (Берлин) подари възможно най-добрия коледен подарък на своите фенове.
Столичани

Радост в Берлин: Унион ще зимува извън опасната зона

Унион (Берлин) подари допустимо най-хубавия коледен подарък на своите почитатели.

Столичани завоюваха с 2:0 последния си дуел за календарната година, който бе домакинство от XVI кръг на Бундеслигата против съперника за избавяне Кьолн.

Лятното попълнение Бенедикт Холербах откри резултата в 55-ата минута с второто си попадение за състезание.

22-годишният нападател се разписа с компактен изстрел в близкия ъгъл, а съвсем същото в 78-ата минута стори резервата Датро Фофана, с цел да оформи крайното 2:0.

След триумфа Унион събра 13 точки и ще зимува отвън рисковата зона, в която се намира Кьолн с 10 пункта в своя актив.
Източник: novsport.com