Рейнджърс търсят първото си постижение в сериите от 17 години

...

Рейнджърс изскачат за бърз старт на Игра 4 с помощта на ужасяващия гаф на Capitals

Рейнджърс търсят първото си достижение в сериите от 17 години и би трябвало да работят бързо в Игра 4.

Сините фланелки означиха по-малко от минута в първия интервал, когато Каапо Како се възползва от неточност на Кепитълс в Capital One Arena в неделя.

Шайбата приключи в края на Столичани, когато бранителят Ник Дженсън я загуби от стика си тъкмо под напън покрай предната част на мрежата, което разреши на Какко бързо да откъсне удар около вратаря на Вашингтон Чарли Линдгрен.

Голът даде на Рейнджърс ранен задатък от 1-0 над Кепитълс и разреши на Какко да вземе първия си гол и точка от следсезона.

Кепиталс означиха началния гол в мача в последните два следващи мача.

Преднината на Рейнджърс не се задържа и Кепитълс съумяха да изравнят резултата преди края на първия интервал с гол на Мартин Фехервари при 14:54, само че Рейнджърс съумяха да го върнат 14 секунди преди края на часовника, когато Винсънт Трочек вкара в пауърплей.