Украйна записа победа с минималното 1:0 срещу Малта в квалификация

...

Украйна се изпоти доста срещу Малта

Украйна записа победа с минималното 1:0 против Малта в подготовка от Група С.Единственият гол в мача означи крилото Виктор Циганков в 72-ата минута.

Украинците с триумфа се изкачиха еднолично на второто място. Те по всяка възможност и ще останат там, тъй като по-късно през днешния ден Северна Македония гостува на Англия, а Италия почива поради присъединяване си в Лига на нациите.

Срещата се изигра на стадион “Антон Малатински ” в Словакия поради военната конюнктура в Украйна.

След като преди броени дни надделяха тима на Северна Македония, макар че изоставаха с 0:2 на почивката, в този момент футболистите на Серхий Ребров стигнаха до сложен триумф против отбора на Малта.

Гостите се защитаваха добре до към 20 минути пред края на постоянното време, когато Циганков откри мрежата с отмерен удар.