Уеска постигна много важен успех над Гранада с 3:2, печелейки

...

Уеска с важна победа в битката за оцеляване в Ла Лига

Уеска реализира доста значим триумф над Гранада с 3:2, печелейки скъпи три точки в битката за оцеляване в Ла Лига.

Гостите стартираха чудесно срещата и поведоха още в 8-ата минута, когато Домингос Кина осъществя. Малко по-късно Рафа Мир пропусна да изравни от дузпа.

В 31-ата минута Дани Ерсиче изравни, а Хорхе Пулидо направи цялостен поврат малко по-късно. В края на първото полувреме Димитри Фолке си означи автогол, правейки преднината на домакините от два гола.

През второто полувреме Алеберто Соро понижи за Гранада, само че в края на дуела Херман Санчес бе изпъден с пряк червен картон.

След реализирани триумф Уеска остана на последното място в класирането, само че се приближи на три точки от избавителната зона. От своя страна Гранада е девети с актив от 30 точки.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `