Уелс и Хърватия завършиха 1:1 във възлов мач от група

...

Гарет Бейл обърка сметките на Хърватия

Уелс и Хърватия приключиха 1:1 във основен мач от група " Е ". Резултатът беше открит от Никола Влашич, който даде преднина на гостите, само че Гарет Бейл ги наказа в добавеното време на първата част.

Мачът в Кардиф стартира чудесно за миналогодишния финалист на международното състезание в Русия. В 9-ата минута Бруно Петкович подаде на Никола Влашич, който от границата на наказателното поле разстреля Уейн Хенеси и хърватите поведоха.

Възпитаниците на Райън Гигс изравниха малко преди почивката. След многоходова акция Бен Дейвис се озова фронтално против вратата на гостите и изведе Бейл самичък против Доминик Ливакович. Асът на Реал (Мадрид) пусна топката под плонжа на стража и направи 1:1 в последната секунда на първото полувреме.
Източник: fakti.bg