ЦСКА-София допусна обрат срещу Копенхаген. Червените загубиха с 1:2 на

...

ЦСКА помечта, но Копенхаген победи на Васил Левски

ЦСКА-София позволи поврат против Копенхаген. " Червените " изгубиха с 1:2 на Националния стадион " Васил Левски " и се сложиха в доста тежка обстановка преди реванша в Дания на 16 август.

" Червените " започнаха мощно и притиснаха противниците си в половината им. В 15-ата минута Мауридес получи пас от Десподов, проби от ляво и с акуратен удар откри резултата.
В 41-ата минута Чорбаджийски обаче получи пряк червен картон поради жестоко нарушаване и остави тима си с 10 души.
След това датчаните заиграха извънредно мощно и пропуснаха няколко положения, а удар на Н’ Дойе срещна гредата.
В 64-ата минута датчаните изравниха. Това стори резервата Вавро, който се разписа с шут от 25 метра. В 74-ата минута " Копенхаген " реализира цялостен поврат след гол от дузпа на Кенан Кодро. Тя бе отсъдена за нарушаване на Десподов против Бойлесен.
Вижте по кое време е реваншът - в Sportlive.bg!
Източник: actualno.com