ЦСКА се класира за полуфиналите на турнира за Купата на

...

Дузпи, голове, картони, засади, бой! Вижте всяко едно спорно положение от ЦСКА - Лудогорец

ЦСКА се класира за полуфиналите на шампионата за Купата на България, откакто победи Лудогорец на стадион " Българска войска " с 2:1 след продължения. Срещата не мина без конфликти и доста противоречиви решения от страна на съдията Георги Кабаков.

Предлагаме ви видеа от всички обстановки, както и всеки един от головете в дуела в София.

9-а минута - Бодуров извежда ЦСКА напред

33-та минута - Дузпа за Лудогорец, която е превърната в гол от Козмин Моци

35-а минута - Каранга демонстрира междинен пръст на страничния арбитър

49-а минута - Барт поваля откъсналия се Мисиджан. съдията преценя, че нарушаването е за жълт картон

72-а минута - Лукоки вкарва с глава, само че попадението е анулирано поради засада

94-та минута - Каранга стреля в наказателното поле на Лудогорец, топката среща ръката на Пластун. Кабаков не отсъжда нищо

95-а минута - Десподов бележи за 2:1 за ЦСКА