ЦСКА победи Славия с 3-2 при гостуването си в Овча

...

Легендарен капитан на Барселона в избухна в радост в Овча купел

ЦСКА победи Славия с 3-2 при гостуването си в " Овча купел " в мач от 20-ия кръг на Ефбет Лига.

Мача изгледа от трибуите някогашният капитан на Барселона и съотборник на Христо Стоичков в " Дрийм отбора " на каталунците от 90-те години Хосе Мари Бакеро.

Той избухна в наслада в 55-тата минута, когато неговият наследник - Йон Бакеро откри резултата за Славия с хубав гол с глава.
След това обаче армейците стигнаха до поврат с три попадения след ъглови удари. Вкараха ги  Жорди Кайседо в 63-тата минута, Мено Кох (72) и Амос Юга (78). Две минути по-късно едно попадение за " белите " върна Ерол Дост, оформяйки крайния резултат 2-3.

Бакеро изгледа дуела от ложата, като се бе настанил до боса на Славия Венци Стефанов.

Източник: standartnews.com