ЦСКА победи с 4:1 Крумовград като гост, а двубоят се

...

ЦСКА обърна Крумовград в Пловдив

ЦСКА победи с 4:1 Крумовград като посетител, а дуелът се игра на клубната база на Ботев в Коматево, където Крумовград семейства. " Червените " трябваше да обръщат новаците в елита, откакто Алекс Колев откри в 35-та минута, само че след голове на Юга, Петров, Асприля и Кареасо гостите стигнаха до триумфа.
Прочетете още
Двубоят стартира с минута безмълвие в памет на треньора Ферарио Спасов, който почина през вчерашния ден в злополука. Спасов е някогашен ментор на ЦСКА.

В 35-та минута Ренан центрира в пеналта към Алекс Колев, който от близко съумя да засече за 1:0.

Само 4 минути по-късно обаче Амос Юга изравни резултата. Юга стартира многоходова офанзива за гостите, при която беше изведен в пеналта и не сгреши за 1:1.

В 79-та минута ЦСКА наприв цялостен поврат, след осъществяване на фаул и съществено безредие в пеналта Християн Петров се оказа най-съобразителен и с удар от точката на дузпата порази вратата на Макенджиев за 1:2.

ЦСКА реши мача в 83-та минута, когато Данило Асприля направи двойно подаване с Назон и осъществя за 1:3.

В първата минута от добавеното време Назон подаде към Марселино Кареасо, който осъществя на празната врата за 1:4.

С успеха ЦСКА е водач с 38 точки, а Крумовград е 11-ти с 18 точки.
Източник: trafficnews.bg