Центърът на Берое Александър Андрейевич коментира поражението от Апоел Беер

...

Александър Андрейевич: Очаквам да изненадаме фаворитите в първенството

Центърът на Берое Александър Андрейевич разяснява провалянето от Апоел Беер Шева със 77:84 в дуел от деветия кръг на Балканската лига. Тимът му изигра посредствена последна четвърт, в която израелският състав съумя да реализира поврат.
 Трета загуба за Берое в Балканската лига Трета загуба за Берое в Балканската лига
“Загубихме, тъй като ни липсваха състезатели. Ротацията ни беше къса, а съперникът игра с огромен интензитет. Изморихме се най-после и взехме неверни решения. Иначе 2 минути преди края резултатът беше еднакъв. Играхме добре и показахме темперамент. Направихме всичко, което ни сподели треньорът, само че в края на мача се разконцентрирахме.

Тук се усещам доста добре. Като състезатели сме положителни, само че като хора сме още по-добри. По този метод се усеща добра и положителна сила. Добре ми е в тима и чакам да изненадаме любимците в шампионата ”, съобщи Андрейевич, който приключи със 7 точки и 4 битки.