Царско село поведе, но не успя да победи шампиона Лудогорец,

...

Царско село не се даде и на Лудогорец

Царско село поведе, само че не съумя да победи първенеца Лудогорец, завършвайки 1:1 на стадион „ Арена Царско село “.

Лукас Мартинс вкара гола, с който „ царете “ поведоха в 13-ата минута, само че Оливие Вердон изравни при започване на второто полувреме.

В 13-ата минута Седрик Коломбо се пребори за топката в наказателното поле на първенците и смъкна с глава към Лукас Мартинс, който с прекрасен удар от въздуха матира Серджио Падт за 1:0.

Малко по-късно Алесандро Копола имаше добър късмет да вкара втори гол. Той стреля рисково, само че топката мина над гредата.В началото на второто полувреме Реди Каса опита да изненада Серджио Падт от директен свободен удар, само че топката излезе в навън. Гостите изравниха в 56-ата минута. Те извършиха пай корнер, центрираха в наказателното поле и Оливие Вердон се оказа на голова обстановка и изравни.

До края на срещата момчетата на Стефано Макопи пробваха да изненадат противника с контраатаки, само че не се получи, а и не позволиха съществени положения пред вратата си.
Източник: novinata.bg