Царско село постигна класическа победа с 3:0 над Пирин. Венци

...

Царско село с класическа победа над Пирин

Царско село реализира класическа победа с 3:0 над Пирин.

Венци Христов означи две попадения през първото полувреме, а Реди Каса оформи крайния резултат от дузпа в средата на втората част.

Царско село поведе с 1:0 в 11-ата минута. Николай Бодуров сбърка с едно подаване и топката бе отнета от Валентино Пулиезе, който по-късно подаде на Венцислав Христов, а той с удар от дъгата на наказателното поле на Пирин вкара топката в горния десен ъгъл на вратата на Янко Георгиев.

Само след още 8 минути игра резултатът стана 2:0. Реди Каса финтира Христофор Хубчев, центрира и Венци Христов мушна топката в мрежата, вкарвайки втория гол в мача.

В 28-ата минута Лукас Мартинс стреля от границата на наказателното поле на Пирин, само че Янко Георгиев се намеси и мазета в корнер.

Реди Каса стреля рисково от фал в 42-ата минута, само че Янко Георгиев се намеси и съумя да избие топката в корнер.

В 68-ата минута Реди Каса подаде към Жереми Петрис, който бе съборен в наказателното поле. Реферът отсъди дузпа, която Каса осъществя за крайното 3:0.
Източник: novinata.bg