Трудна, но важна победа взе Етър с 1:0 срещу дубъла

...

Етър стигна до трудна победа над дубъла на ФК ЦСКА 1948

Трудна, само че значима победа взе Етър с 1:0 против дубъла на ФК ЦСКА 1948. Старши треньорът Веселин Великов остави първоначално като запаси капитана Здравко Илиев и Николай Дичев, като на тяхно място започнаха Яни Пехливанов и Кольо Станев.

Столичани започнаха по-активно и в първите десетина минути извършиха три корнера. Първата забавна обстановка бе чак в 20-ата минута и то за гостите. След центриране отдясно Стелиян Добрев стреля с глава, само че Господинов съумя да улови.

Пет минути по-късно Ромеш Ивей отдясно откри Ловре Кнежевич самичък против вратаря, само че хърватинът се забави и стражът улови.

В 38-та минута Фемиа центрира отдясно, само че бранител с глава съумя да извади в корнер. След осъществяването му Ромеш Ивей от въздуха стреля над вратата.

Етър поведе в самия завършек на полувремето. Хубава офанзива приключи с пас към Дани Младенов и опитният голмайстор с техничен удар насочи топката в далечния ъгъл за 1:0.
 Етър ще гони триумф над дубъла на ФК ЦСКА 1948, с цел да се върне на победния път

Мачът е на следващия ден от 14:30 ч. на стадион " Ивайло "