Третодивизионният испански тим Атлетико Мадрид хвърли голямата бомба в турнира

...

Третодивизионен тим отстрани Атлетико от Купата на краля

Третодивизионният испански отбор Атлетико Мадрид хвърли огромната бомба в шампионата за Кралската купа на Испания, изхвърляйки гранда Атлетико Мадрид. Леонеса се наложи над столичния отбор с 2:1 след продължения.

Анхел Кореа даде преднина на “дюшекчиите ” в 62-ата минута, само че домакините не смятаха да се предават и възвърнаха равенството в 83-ата минута с гол на Хулен Кастанеда. В 108-ата минута прецизен за Леонеса бе Серхио Бенитес, а столичани в оставащите минути не съумяха да реагират съответно.

Още три клуба от Примера дивисион напуснаха конкуренцията за Купата на краля. Мирандес надделя Селта с 2:1 след продължения, Ейбар загуби от Бадахост с 1:3, а Бетис падна от Райо Валекано след осъществяване на дузпи с 2:4 (2:2 в главното време). /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg