Треньорът на Славия - Златомир Загорчич не остана съвсем доволен

...

Златомир Загорчич: Доволен съм само от резултата

Треньорът на Славия - Златомир Загорчич не остана напълно удовлетворен от футболистите си, макар успеха на отбора над Спортист (Своге) за Sesame Купа на България.

" Доволен съм единствено от резултата. Не играхме както искахме. Трябваше да направляваме нещата. Успяхме да вкараме в последната минута на първото полувреме гол и по-късно направихме груби неточности в отбрана.

Позволихме на съперника да изравни. Тогава към този момент беше непременно да вкараме. Спечелихме дузпа и победихме с 2:1, само че никак не съм удовлетворен. Цяла седмица говорихме да не подценяваме, да сме съсредоточени.

Най-важното за нас е, че спечелихме мача. Ще гледаме и шампионата, и Купата. Всеки мач играем за победа. Предпочитам Черноморец Балчик пред Ботев Пловдив за идващ противник ", сподели Загорчич.
 Славия победи Спортист (Своге) с 2:1