Треньорът на Рома - Жозе Моуриньо не вижда победата на

...

Жозе Моуриньо: Успокоих се чак след третия гол срещу Удинезе

Треньорът на Рома - Жозе Моуриньо не вижда успеха на отбора си с 3:0 над Удинезе в Серия А като лесна.

" Сменихме няколко играчи спрямо мача в четвъртък, Лоренцо Пелегрини и Вайналдум играха единствено 45 минути против Фейенорд. Рискувахме, само че тимът реагира ужасно като тим.

Като виждам резултата, може да наподобява, че мачът беше елементарен, само че, почтено казано, до третия гол не мислех по този начин. Дори откакто Руи Патрисио избави дузпата, Удинезе продължи да натиска, принуждавайки ни да натискаме по-ниско, а по-късно умората си сподели думата. От аварийна пейка играта несъмнено не се усещаше при 3:0.

Постигнахме значим резултат и в този момент би трябвало да забравим за Серия А за няколко дни. Да забележим дали можем да отбележим голове против Фейенорд в четвъртък. Мисля, че можем ", сподели Моуриньо.

В първия мач от 1/4-финалите на Лига Европа римляните изгубиха в Ротердам с 0:1.
 Рома - Удинезе 3:0 в Серия А