ТОРОНТО (AP) — Паскал Сиакам вкара 33 точки, Скоти Барнс

...

Сиакам вкара 33 точки, Раптърс победи Хоукс със 135-128, за да сложи край на поредицата от 4 загуби

ТОРОНТО (AP) — Паскал Сиакам вкара 33 точки, Скоти Барнс имаше 27 точки и 10 битки, а Торонто Раптърс победиха Атланта Хоукс 135-128 в сряда вечер, с цел да постави завършек на серия от четири загуби.

O.G. Ануноби добави 22 точки за Раптърс при започване на домакинския сет от два мача против Хоукс. Бившият гард на Хоукс Денис Шрьодер означи 17 точки, а Якоб Поелтъл имаше 15 точки и доближи връх за сезона с 13 битки.

Трей Йънг означи 35 точки и доближи връх за сезона със 17 асистенции, само че най-лошият за сезона в Атланта серия от загуби доближи пет. Йънг също имаше 17 асистенции при загуба от Ню Йорк на 15 ноември.

Богдан Богданович от Атланта, който означи най-високите си 40 точки в понеделник вечерта при загуба от Денвър, вкара 10 от своите 20 против Торонто през четвъртата четвърт, само че това не беше задоволително за Хоукс. Дежунте Мъри също означи 20 точки за Атланта.

Отборите ще се срещнат още веднъж в петък вечер в Торонто.