Толкова за това, че Челси е в криза.Победа с 3-1

...

Натискът върху Почетино отслабва, след като Челси печели с 3-1 Астън Вила в преиграването на ФА Къп

Толкова за това, че Челси е в рецесия.

Победа с 3-1 против Астън Вила в ФА Къп повторението на четвъртия кръг в сряда удължи мощната серия от резултати на Челси във вътрешните надпревари за купата този сезон, тъкмо когато критиците се качиха на гърба на мениджъра Маурисио Почетино за многото мрачни изяви на тима във Висшата лига.

Челси дойде на Вила Парк, откакто беше разрушен с 4-1 от Ливърпул и по-късно надвит при домакинска загуба с 4-2 от Уулвърхемптън, и двете в лигата. Натискът върху Почетино се усили, като даже брачната половинка на бранителя Тиаго Силва наподобява извика аржентинеца, когато разгласява в X, някогашен Twitter, в края на мача с Вълците: „ Време е за смяна. Ако чакате още, ще бъде прекомерно късно. ”

Играчите на Челси демонстрираха показване, с което накараха мениджъра си да се гордее, като головете през първото полувреме на Конър Галахър и Николас Джаксън пристигнаха преди изтънчен директен свободен удар на Енцо Фернандес в 54-ата, който надмина другия му притежател на С...