Тимовете на Дженоа и Фиорентина завършиха при резултат 0:0 в

...

Гредите и ВАР спряха Фиорентина за победа в Генуа

Тимовете на Дженоа и Фиорентина приключиха при резултат 0:0 в мача между тях от 19-ия кръг на Серия “А”. Гостите от Флоренция обаче могат да съжаляват повече за този резултат, защото удариха две греди, а в една обстановка в 68-ата минута реферът не отсъди дузпа в тяхна изгода след консултация с ВАР. Преди това Кевин Миралас удари греда в 40-ата минута, а същото стори в 59-ата минута и Федерико Киеза.

В последна сметка “виолетовите” във втори следващ мач в шампионата не съумяха да вкарат гол и са десети в класирането с 26 точки. Дженоа пък заема 14-о място с 20 точки.

СТАТИСТИКА НА МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ ПОДРЕЖДАНЕ ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ ПРОГРАМАТА НА ДЖЕНОА ПРОГРАМАТА НА ФИОРЕНТИНА Серия А 19 кръг, събота 29 декември  Дженоа 0:0краен резулат  Фиорентина