Тимът на Уулвърхамптън надви с 1:0 като гост Кристъл Палас

...

Вълците продължават да трупат точки, ухапаха и Кристъл Палас

Тимът на Уулвърхамптън надделя с 1:0 като посетител Кристъл Палас в среща от 8-ия кръг на британската Висша лига. Героят за Уулвс през днешния ден се споделяше Мат Дохърти. Ирландският десен халф-бек осъществя единственото попадение с удар отблизо разстояние в 56-ата минута.

В 81-ата минута резервата резервата Иван Кавалейро можеше да вкара втори гол за “вълците”, само че уцели греда. Това се случи единствено минути след влизането на португалския халф на терена, само че макар пропуща му гостите си потеглиха с трите точки от “Селхърст Парк”.

Уулвърхамптън към този момент е седми в класирането с 15 точки, откакто в последните си 6 мача в Премиър Лийг няма загуба (4 победи) и е позволил общо 2 гола във вратата си. Единствените изгубени точки за Ууулвс във въпросната серия от 6 срещи са равенствата 1:1 с Манчестър Сити (у дома на " Молиню " ) и Манчестър Юнайтед (на " Олд Трафорд " ).

Кристъл Палас пък позволи пето проваляне и със 7 точки “орлите” от Лондон заемат 14-а позиция в подреждането.
СТАТИСТИКА НА МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 8 кръг, събота 6 октомври  Кристъл Палас 0:1краен резулат  Уулвърхамптън