Тейлър Хол отбеляза решителен гол в продълженията, за да донесе

...

Гол на Тейлър Хол в продълженията донесе успех на Бостън над Нешвил в НХЛ

Тейлър Хол означи съдбоносен гол в продълженията, с цел да донесе триумф на Бостън с 4:3 над Нешвил, което бе и пета поредна победа за отбора. С това проваляне Предаторс изгубиха лидерската в Западната конференция.
Брад Марчанд, Крейг Смит и Майк Райли също означиха за Бруинс, които са с баланс от 8 победи и 1 загуба от Нова година насам. Линус Улмарк направи 26 спасявания.

Колорадо се възползва от обстановката и измести Нешвил от върха, откакто се наложи с 5:0 при визитата си на Аризона. Мико Рантанен и Нейтън Маккинън означиха по два гола, Дарси Кюмпер имаше 20 спасявания за първата си "суха мрежа " през сезона.

Назем Кадри също означи, а Колорадо стигна до три гола в период от 3:41 минути през втория интервал.

Том Уилсън и Алекс Овечкин означиха, а Витек Ванечек направи 23 спасявания, с цел да поведат Вашингтон към триумф с 2:0 при визитата на НЙ Айлендърс.
Ванечек записа седмата си победа за сезона и третата "суха мрежа " в кариерата си.

Мартин Некас означи гол и даде асистенция на 23-ия си рожден ден, а Каролина победи Ванкувър с 4:1. Винсент Трочек също означи гол и асистенция за Ураганите, като Себастиан Ахо и Стивън Лоренц също бяха точни. Фредерик Андерсен направи 30 спасявания.

Крис Крайдър означи при оставащи 6:30 минути до края на мача, с цел да донесе триумф с 3:2 на НЙ Рейнджърс против Филаделфия. Адам Фокс направи две асистенции за Ню Йорк, а Игор Шестеркин направи 26 спасявания.