ТЕМПЕ, Аризона (AP) — Майкъл Карконе вкара два пъти в

...

Карконе вкара два пъти, докато Койотс вкара шест в третия период, залог на Голдън Найтс 7-4

ТЕМПЕ, Аризона (AP) — Майкъл Карконе вкара два пъти в третия интервал с шест гола на Аризона и Койотс се събраха от три гола победиха Вегас Голдън Найтс със 7-4 в петък вечерта.

Джош Доан, Ник Бюгстад ​​и Карконе означиха за 67-секунден период по средата на третия, с цел да изравни 4-4 преди отклонението на Карконе от Зак Стикът на Whitecloud изведе Койотите напред с оставащи 5:13.

Джош Браун и Лоугън Кули означиха в последните четири минути, когато Койотс стопираха серията от седем точки на Голдън Найтс (6-0-1). Кули вкара на празна врата. Алекс Керфут също вкара за Аризона, а Карел Веймелка направи 20 спасявания.

Клейтън Келър направи две асистенции, с цел да удължи серията си от точки до 10 мача, най-дългата дейна серия в лигата.

Уилям Карлсон, Джак Айхел, Антъни Манта и Чандлър Стивънсън вкараха гол във втория интервал, когато Голдън Найтс водеха с 4-1 13 минути преди края. Логан Томпсън приключи с 25 спасявания.

Найтс изгубиха късмет да се притежат едно...