Талантите на Черно море записаха успех с 5:1 при гостуването

...

15-годишните “моряци” с пореден успех в Елитната група

Талантите на Черно море записаха триумф с 5:1 при гостуването си на Добруджа, в мач от 12-ия кръг на Елитната група до 15 години. Момчетата на Станислав Стоянов не оставиха шансове на своя противник и до почивката водеха с 2:0 след голове на Радослав Петров в 12-ата и Пламен Аршев в 20-ата минути.

``

5 минути след подновяването на играта домакините върнаха един гол, а в 45-ата и 51-вата Радослав Петров докара нещата до 4:1. Второто попадение на гения на варненци падна от дузпа. Крайният резултат оформи Кристо Янакчов в 65-ата минута.

В идващия кръг Черно море приема отбора на Лудогорец. Мачът е на 17 ноември, неделя от 12 ч. на стадион “Корабостроител ”.

Съставът на Черно море:  Сава Дичевски (55-Георги Марков), Константин Веселинов, Михаил Николаев, Артур Аветисян, Валентин Калъчев (60-Ивайло Свиленов), Дейвид Луканов, Николай Петров, Пламен Аршев, Радослав Петров, Толга Мюрвет (55-Кристо Яначков), Кристиян Евдокиев (60-Георги Радославов)

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!