Струмска слава се върна на победния път във Втора лига,

...

Десет от Струмска слава удържаха Марица и се върнаха към победите

Струмска популярност се върна на победния път във Втора лига, откакто се наложи над Марица с 2:1 като посетител в мач от 17-ия кръг на шампионата. Преди това отборът от Радомир беше в серия от 10 следващи срещи без триумф - 5 равенства и 5 загуби.

Антон Тунгаров се трансформира в воин за своя тим, реализирайки и двете попадения. Полузащитникът откри резултата в края на първото полувреме, когато бе прецизен от бялата точка.

Малко след почивката още веднъж Тунгаров попадна в прегръдките на своите съотборници, откакто се разписа за 2:0.

Той бе в центъра на събитията и в 83-ата минута, защото остави Славата в понижен състав. Тунгаров получи втори жълт картон и респективно бе изпъден.
 Резултати и голмайстори във Втора лига Резултати и голмайстори във Втора лига
Само 60 секунди по-късно домакините върнаха едно попадение посредством Мартин Газиев, само че това се оказа незадоволително за пловдивчани да се доберат най-малко до точката.

С успеха тимът на Юрий Васев събра 22 точки в своя актив и измести Марица от 10-ото място.