Стражът на Славия Георги Георгиев похвали изявата в 92-ата минута

...

Георгиев: Вдигнах ръце, но поздравления за вратаря на ЦСКА

Стражът на Славия Георги Георгиев похвали изявата в 92-ата минута на своя сътрудник Густаво Бусато, когато вратарят на алените предотврати изравнително попадение в своята врата след шут на Емил Стоев. Срещата завърши 1:0 в интерес на ЦСКА-София, а след нея вратарят на белите съобщи:

“Първо проваляне за нас от 6 или 7 мача. Първоначално се стараехме да убием натиска. Имахме една или две обстановки през първото полувреме, които можехме да развием по-добре, само че не се получи.

Второто полувреме имахме инструкции да заиграем малко по-агресивно, само че не успяхме да обезвреждаме един фаул. Ударът беше от блика отдалеченост, пробвах да избия, само че не се получи и ни означиха гол.

Имаше моменти, в които можехме да осъществяваме гол. Тук се играе мъчно. ЦСКА е ЦСКА и няма какво да го разясняваме. В последната минута подвигнах ръце, само че поздравления за вратаря на ЦСКА за намесата му”, сподели Георгиев.
efbet Лига 16 кръг, събота 9 ноември  ЦСКА-София 1:0краен резулат  Славия