Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике коментира след

...

Луис Енрике: Очевидно е, че бъдещето на Мбапе не е свързано с ПСЖ

Старши треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике разяснява след триумфа с 2:1 при гостуването на Реал Сосиедад в Испания и класирането за четвъртфиналите в Шампионската лига, че футболистите му са играли добре.

Спецът бе запитан и за горещата тематика в клуба, обвързвана с Килиан Мбапе.

Той се показа чудесно, само че Енрике удостовери, че звездата след края на сезона ще напусне клуба.

" Всички се показаха на доста високо равнище. Бяха солидни в отбрана и доста ефикасни в нахлуване. Мисля, че показахме едно обещаващо показване и двата мача.

Килиан ще означи 50 гола и ще направи 25 асистенции с всеки треньор и всеки тим. Очевидно неговото близко бъдеще не е обвързвано с ПСЖ, тъй че ще би трябвало да пробваме други решения ", изясни Енрике.

Мбапе вкара и двата гола в реванша, като по този начин ненапълно изтри петното, което си лепна през седмицата, когато бе сменен още на почивката, след което взе телефон и демонстративно пред камерите организира няколко диалога.
Източник: dnesplus.bg